Start » Regulamin


  Regulamin
 
I. Postanowienia ogólne

Giełda sklepu www.narzedziowy.pl jest wirtualnym serwisem ogłoszeniowym, przeznaczonym dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, zwanych dalej użytkownikami, zainteresowanych kupnem i sprzedażą towarów lub usług.
Serwis działa pod internetowym adresem www.gielda.narzedziowy.pl . Zamieszczane ogłoszenia mogą zawierać jedynie treść tematycznie związaną z ofertą sklepu internetowego www.narzedziowy.pl .

ADMINISTRATOREM serwisu jest firma:

PPHU LUMINAR
ul. Konstantego Ciołkowskiego 88
15-545 Białystok
NIP 966-069-74-37
REG 200009561


II. Korzystanie z serwisu.

1. Rejestracja użytkownika.
Użytkownikiem serwisu www.gielda.narzedziowy.pl jest każda osoba lub podmiot, która dokonała procedury rejestracyjnej w celu założenia konta.

Rejestracja nowego użytkownika jest bezpłatna i umożliwia późniejsze logowanie,przeglądanie ofert, dodawanie ofert własnych oraz odpowiadanie na ogłoszenia innych użytkowników.

W celu dokonania rejestracji należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny pod zakładką „Zarejestruj się”.
Rejestracja użytkownika jest jednorazowa. Póżniejszy dostęp do konta uzyskuje się po zalogowaniu przez zakładkę „Zaloguj się”

2. Dodawanie ogłoszeń
Dodawanie ogłoszeń w serwisie www.gielda.narzedziowy.pl jest całkowicie bezpłatne.
Zamieszczanie ogłoszeń możliwe jest po uprzedniej rejestracji.
Dodawanie kolejnych ogłoszeń wymaga jedynie zalogowania się do systemu giełdy przy pomocy zakładki „Zaloguj się”
Dodawanie ogłoszeń w serwisie następuje za pomocą zakładki „Dodaj ofertę”.
Dodane ogłoszenia ukazują się w bazie ogłoszeniowej natychmiast po ich wprowadzeniu.

Każdy użytkownik giełdy może w dowolnym czasie usunąć swoją ofertę korzystając z zakładki „Twoje konto” a następnie „Zamieszczone oferty”.
Dane (nazwa, opis, zdjęcia) wprowadzone podczas dodawania oferty mogą być również modyfikowane w zakładce „Twoje konto” gdzie należy wybrać „Zamieszczone oferty”.

3. Odpowiedzialność użytkownia.
Oferty nie związane tematycznie z serwisem, w szczególności zawierające wulgaryzmy lub inne zabronione (polskim prawem) treści zostaną usunięte. Konto osoby zamieszczającej takie ogłoszenie/a zostanie zablokowane przez administratora giełdy do czasu wyjaśnienia sprawy.
Użytkownik zamieszczający ogłoszenia zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa administratora lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Na użytkowniku spoczywa obowiązek podania właściwych danych kontaktowych.

4. Odpowiedzialność administratora.
Aministrator nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, za zachowanie sprzedających ani za oferowane przez nich towary, usługi i sposób realizacji transakcji.
Administrator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawdziwe i błędne dane podane przez użytkownika.
Administrator nie pośredniczy w kontaktach pomiędzy użytkownikami serwisu www.gielda.narzedziowy.pl .

W przypadku naruszenia regulaminu przez użytkownika administrator serwisu www.gielda.narzedziowy.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia jego konta.

Korzystanie z usług serwisu www.gielda.narzedziowy.pl oznacza akceptację warunków powyższego regulaminu.